wymiana i sprzedaż opon

przechowalnia opon

mechanika samochodowa

obsługa i serwis klimatyzacji z czynnikiem R134 oraz aut po 2013r. R1234yf


O firmie

Warsztat Grabowski Auto Serwis został otwarty w 2012 roku. Powstał z pasji do techniki motoryzacyjnej, z którą byłem związany od wczesnych lat.

Działalność firmy rozpoczęła się od wymian i napraw opon oraz podstawowych czynności eksploatacyjnych. Wraz ze zdobytym zaufaniem klientów i coraz poważniejszymi zadaniami stawianymi przed moim warsztatem inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia oraz w kolejne urządzenia przeznaczone do diagnostyki i napraw samochodów, dzięki czemu oferta naszych usług systematycznie się powiększała.

Na chwilę obecną dysponujemy już trzema stanowiskami do obsługi napraw mechanicznych oraz kolejne do obsługi ogumienia aut osobowych. Posiadamy również w ofercie obsługę systemów TPMS (programowanie, diagnostyka, wymiana czujników). Możemy poszczycić się także faktem, że jako nieliczni w regionie serwisujemy również układy klimatyzacji z czynnikiem chłodzącym "nowego typu" R1234yf.

Nie boimy się żadnych zadań związanych z mechaniką samochodową. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz szybki czas realizacji powierzonych nam zadań.

Zapraszam Państwa do korzystania z naszych usług.

Paweł Grabowski


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 502 996 096

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Oferujemy profesjonalny serwis i sprzedaż oraz przechowywanie opon dla samochodów osobowych, dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz odpowiednimi narzędziami.

Nasz warsztat zajmuje się także mechaniką samochodową, oferujemy naprawy mechaniczne, wymiany części (sprzęgła, rozrządy, hamulce i inne), przeglądy, wymiany oleju i innch płynów eksploatacyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także pełen zakres obsługi klimatyzacji samochodowej (także z nowym czynnikiem chłodniczym R1234yf !) - przeglądy, dezynfekcję, ozonowanie, diagnostykę, naprawy.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.